Kes me oleme?

Meie oleme perekond Kreismanid – Kelli, Matthias, Kristofer ja kaksikud Saimon & Saskia.

Oleme omamoodi seltskond – täiesti erinevad, aga samas nii hästi sobivad. Igapäevaselt õpime teineteist tundma, motiveerime, vahel ka tülitseme, oleme palju teineteisele toeks ning oleme rahul selle eluga mis meile on antud. Kõige suuremaks proovi kiviks on olnud Tallinnasse kolimine, siinse eluga hakkama saamine, oma päris kodu omamine ja selle loomine. Mis peamine, meie 3’e imearmsa lapse kasvatamine, sest nad kõik on erinevad – isegi kaksikud omavahel.

Ma ei ole meeletu blogi kirjutaja, aga ma annan endast parima ning üritan leida vahepeal ka selle pisikese aja kirjutamiseks, et natuke vaheldust pakkuda sotsiaalmeediale. Meie igapäevaseid tegevusi saad sa endiselt jälgida minu instagrami või facebooki lehel aga pikemaid lugusid proovin blogisse kirja panna – ka endal kunagi hiljem hea meenutada neid lugusid lugedes.

Loodan, et sul on põnev lugeda, saad inspiratsiooni, häid mõtteid, nippe ning lahkudes minu lehelt postiivse meeloluga ning soovid tulla tagasi ka järgmisi lugusid lugema. ❤